Česká studie veřejného mínění pokračuje

15.2.2022

 

Česká studie veřejného mínění – další vlna výzkumu začíná 16. února

V probíhajícím výzkumu se ptáme na Váš názor na očkování proti COVID-19, fungování veřejné správy, výzkumy mínění a politiku na ochranu klimatu. Česká studie veřejného mínění je online výzkum pečlivě vybraných lidí, kterých se ptáme na jejich názory na široké spektrum aktuálních společenských témat. Získané informace přinesou výzkumníkům cenný pohled na nejdůležitější témata současných evropských společností. Výzkum probíhá v Belgii, České republice, na Islandu, v Itálii, Finsku, Francii, Maďarsku, Nizozemsku, Portugalsku, Rakousku, Švédsku a Velké Británii a umožní provádět mezinárodní srovnání.

Pozvánku k výzkumu zasíláme poštou spolu s poukázkou v hodnotě 100 Kč. Pokud jste nám dosud neposkytli poštovní adresu, zveme Vás do výzkumu e-mailem nebo SMS zprávou. Adresu pro zaslání poukázky a své další kontaktní údaje si můžete vyplnit nebo změnit na internetové adrese opinionsurvey.org.

Přihlásíte se pomocí své e-mailové adresy nebo mobilního telefonního čísla a nastavíte si heslo. Pro více informací nás kontaktujte na ceska.studie@soc.cas.cz.

Studie veřejného mínění je podpořena Evropskou komisí jako součást projektu Horizon 2020 „ESS-SUSTAIN-2“ (č. projektu 871063).

EU