Začíná Česká studie veřejného mínění

30.11.2022

 

Česká studie veřejného mínění začíná 1. prosince. Česká studie veřejného mínění je online výzkum pečlivě vybraných lidí, kterých se ptáme na jejich názory na široké spektrum aktuálních společenských témat, jako například rodinný život, práce, zdraví, média a politika. Získané informace přinesou výzkumníkům cenný pohled na nejdůležitější témata současné společnosti. Výzkum probíhá v Belgii, České republice, na Islandu, v Itálii, Finsku, Francii, Maďarsku, Nizozemsku, Portugalsku, Rakousku, Švédsku a Velké Británii což výzkumníkům umožní provádět mezinárodní srovnání.

Budete-li pozvána k účasti v České studii veřejného mínění, dostanete odkazy na sedm dvacetiminutových dotazníků na internetu. Výzkumy budou probíhat jednou za 2-3 měsíce od prosince 2021 do konce roku 2022. Pokud jste nám poskytli nebo poskytnete poštovní adresu, dostanete s každou pozvánkou dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč.

Pro více informací nás kontaktujte na ceska.studie@soc.cas.cz.

Podrobnosti k ochraně osobních údajů naleznete zde.

Studie veřejného mínění je podpořena Evropskou komisí jako součást projektu Horizon 2020 „ESS-SUSTAIN-2“ (č. projektu 871063).

EU